Filmo pristatymas intriguojantis, kadangi kalbama apie šalia įstatymų einantį teisininką, kuris sutvarko visus reikalus. Nors filmo pristatyme melo nėra, visgi žiūrovai garantuotai gaus kiek kitokį filmą nei tikėjosi.

Pirmiausia, tai nėra istorija apie ypatingai žavaus teisininko charizmą ir jo darbelius, kompromisus bei sėkmę. Ne, tai istorija apie pusamžį vyrą, kuriam gyvenimas nesusiklostė. Filme yra atpasakojamas vieno didelio reikalo „tvarkymas“, kuomet ir pats tvarkytojas skęsta didelėse problemose – jis išsiskyręs, vienas augina vaiką, kuriam negali skirti pakankamai laiko. Jo brolis narkomanas, kuris ne tik sužlugdė verslą į kurį pagrindinis herojus investavo visas santaupas, tačiau dar ir užtraukė šiam dideles skolas.

Šių asmeninių nesėkmių fone aplinkybės susiklosto taip, kad vienas iš „tvarkytojo“ darbdavių kuriam laikui netenka sveiko proto ir nuogas išbėga iš liudininkų apklausos. Po šio pamišimo darbdavys atranda tai, kad visą tai, ką jis darė iki šiol yra nedora, todėl jis nori bent kažkaip grąžinti skolą ir stoja į teisybės pusę. Problema yra tame, kad teisybė yra palanki ieškovams, kurie kovoja su teisininkų klientais. Taigi, Kleitono darbdavys tampa įmonės problema, kurią reikia sutvarkyti.

Deja, bet sumos yra per didelės ir darbdavio „pamišimas“ per didelis, kad tiesiog pavyktų jį įtikinti pasitelkiant racionalius (kas šiuo atveju yra išskaičiavimas) argumentus. Prie visko dar prisideda ir pačio tvarkytojo klausimai sąžinei.

Tai gana niurus filmas, todėl jei tikitės kažko paprastesnio, su daug veiksmo, gražiais kostiumais ir charizmatiškais teisininkais, tokiais kaip Harvis Specteris iš Suits – to čia nebus. Tai niurus ir gilus filmas su stipria režisūra ir geru operatoriaus darbu.

 

 

Luke Willson Womens Jersey Shaq Lawson Authentic Jersey