Filmas susikaupk, tai intriguojanti kriminalinė drama apie šių laikų sukčius. O kur sukčiai – ten visuomet rasime didelius pinigus, rizika, moteris ir pavojus.  Apie tai ir šis filmas ir yra – apie talentingą sukčiavimui vyrą, ypatingai gražią moterį ir tai, kaip jie prasimano pinigų.

Filmas sukasi apie tai, kaip patyręs ir sukčių pasaulyje ypatingai pagarsėjęs Willo Smitho personažas Nickis vykdo savo aferas. Taip jau nutinka, kad smulki aferistė Jess, kurią vaidina Margot Robie su bendrininku pabando apsukti pati Nickį. Šis, žinoma, labai greitai perpranta pradinukų naudojamą gudrybę, demaskuoja ir sukritikuoja šios gudrybės sumanytoją. Ir čia atsiranda „chemija“, kuri veda visą tolimesnį filmo siužetą.

Filme netrūksta intrigos ir režisieriai ganėtinai smagiai vedžioja už nosies žiūrovą, kaip puikūs kortų triukų meistrai, vis neleisdami jam atsipalaiduoti, kadangi žiūrintysis vis negali suprasti, kas tikra, o kas -apgaulė. Kiek tikra ką kalba ar daro pagrindinis herojus, tampa aišku tik tuomet, kai jis pats tai pasako. Filmo kūrėjai dažnais atvejais blefuoja iki paskutinio momento ir net jį peržengia, o tik vėliau paaiškina, kas, kaip ir kodėl.

Viena vertus filmas nėra labai jau originalus, nes panašių apgaulių, kuomet žiūrovas ilgai gali matyti vieną tiesą, o galiausiai paaiškėja visiškai kita – netrūksta. Jeigu kalbant apie būtent šį žanrą – turbūt ryškiausia ir daugiausiai žmonių pasiekusi būtų „Ochean‘s“ serija. Kita vertus, turbūt ne taip lengva būtų rasti filmą, kuriame suktybių viražų yra tiek, kiek šiame filme. Kūrėjai sumaniai demaskuoja vieną suktybę ir jau tuomet, kai žiūrovas atsipalaiduoja ir manosi, kad viskas jau tikra, paaiškėja, kad tai buvo dar ne viskas. Ne veltui filmas vadinamas būtent taip – bendraujant su magais, budrumo prarasti negalima iki paskutinės sekundės.

Filmas nepretenduoja į didelę pridėtinę vertę. Tai yra spragėsių filmas, kuris savo lygoje susižiūri ganėtinai įdomiai, lengvai ir maloniai. Todėl pasirinkti šį filmą vakarui, tikrai nebus didelė klaida.

Luke Willson Womens Jersey Shaq Lawson Authentic Jersey